Pielęgnacja skóry jesienią to bardzo ważna kwestia. Przesuszona od opalania, podrażniona z dodatkowymi naczynkami lub przebarwieniami. A może masz teraz więcej niedoskonałości i zaskórników niż zwykle? To najczęstsze problemy, z którymi przychodzi nam się zmagać po sezonie letnim. Poprzedni wpis zapoczątkował serię kosmetyków na jesień. W najbliższych wpisach chciałabym dalej pochylić się nad tematami związanymi z pielęgnacją skóry. Opowiem o pielęgnacji skóry domowymi sposobami, jak i o intensywnych zabiegach, które możemy wykonać w gabinecie kosmetycznym.

Pielęgnacja skóry kremem YVETTE Swiss H2O Cream

Yvette Swiss H2O Cream to krem nawilżający z kwasem hialuronowym. Stosowany na dzień, polecany dla suchej, odwodnionej skóry. Lekka formuła kremożelu sprawia, że kosmetyk szybko się wchłania i stanowi doskonałą bazę pod makijaż. 3-stopniowy system nawilżania Trimoist odbudowuje system odpornościowy skóry, tworzy film ochronny oraz poprawia funkcje barierowe warstwy hydro-lipidowej. Niskocząsteczkowy stabilny kwas hialuronowy Signal -10, zapewnia szybkie i głębokie nawilżenie oraz pobudzenie produkcji syntezy włókien kolagenowych i elastylowych. Krem eliminuje efekt nieprzyjemnego „ściągania”.

To nawet nie lekka, a ultralekka formuła dająca, mimo to komfort i optymalny poziom nawilżenia. Wykonując makijaże, zawsze sięgam po ten krem. Wtedy nie muszę już nakładać dodatkowo bazy. Krem nie podrażnia. Nawet alergicy i osoby z bardzo delikatną skórą mogą  bez obaw sięgnąć po ten produkt. Po ten krem bardzo chętnie sięgają również panowie, którzy nie lubią czuć kosmetyku na skórze, a cenią sobie wysokiej jakości pielęgnację, w trosce o nieskazitelną skórę.

Pielęgnacja skóry – Yvette Rose Solution

To skoncentrowany krem na dzień, z różą alpejską, redukujący rumień i wzmacniający naczynia krwionośne to bogactwo składników aktywnych. Zawiera PhytoCellTec™ Alp Rose – roślinne komórki macierzyste z róży alpejskiej. Kolejny ważny składnik to Ocaline – stanowiący synergistyczne połączenie substancji: wody morskiej (bogatej w minerały) i oligoelementów oraz wyciągu z rośliny Cucurbita pepo L. Ważną rolę w kremie pełni Aldavine 5x, stanowiący połączenie unikalnych, aktywnych polisacharydów z dwóch alg: czerwonej (zawierającej galaktany) i brązowej (zawierającej fucany), otrzymane na drodze syntezy biotechnologicznej.

Krem Yvette gwarantuje całonocną regenerację i wzmocnienie struktury ścian naczyń krwionośnych oraz pobudzenie odnowy komórkowej skóry. Regularne stosowanie kremu wspomaga profesjonalną pielęgnację domową cery naczyniowej z tendencją do rumienia. Już po kilku dniach od stosowania klienci zwracają uwagę, że dużo mniej się czerwienią.

Krem, oprócz zbawiennych właściwości dla skóry naczyniowej, ma również silne działanie odżywcze i stymulujące do odnowy, co stanowi optymalną ochronę przeciw wolnym rodnikom. Dzięki temu z powodzeniem może być stosowany również w przypadku skóry dojrzałej, bez konieczności dodatkowego stosowania produktów typowo przeciwstarzeniowych.

Warto także zwrócić uwagę na fakt, że kosmetyki tej marki opierają się na technologii liposomowej, dzięki czemu substancje aktywne w nich zawarte docierają do głębokich warstw skóry. Dodatkowo kremy te są bardzo wydajne. Produkt godny polecenia.