Paznokcie na jesień 2021 to stylizacje pełne kontrastów. Jeśli zapytasz kogoś, jakie są kolory jesieni, to niewątpliwie usłyszysz coś o kasztanach, żółci liści i kolorze dyni. Czy takie kolory będą dominować na paznokciach na jesień 2021? Zadbane paznokcie są naszą wizytówką. Na jesień 2021 kolor powinien być elegancki i stylowy. Musi też wyglądać naturalnie i stylowo – wtedy nie będzie nudny. Dobrze zrobiony manicure będzie hitem sezonu.

Paznokcie 2021 – co wybrać jesienią?

Niewątpliwie w tym roku panować będą brązy i ciemne burgundy. To w zasadzie klasyka, która nie wychodzi nigdy z mody.

paznokcie jesień brązowy

Z drugiej strony nie można rezygnować wcale z ciągle aktualnych kolorów pastelowych. Także ciągle modny french będzie wybierany na zmianę ze zdobieniami pełnymi wyrazistych wzorów. Mleczna baza niezwykle zmysłowo podkreśli jesienną barwę. Cienka kreska przy końcu paznokcia z pewnością doda kobiecości. A może babyboomer?

paznokcie jesień
babyboomer z wykończeniem welurowym

Kolor brązowy już króluje w codziennej modzie. Niemal każda sieciówka w swojej ofercie proponuje obecnie coś w ciepłych brązach. Podobnie będzie w modzie malowania paznokci – począwszy od koloru karmelowego, na ciemnym brązie kończąc. I to właśnie te kolory będą dominować podczas jesieni 2021 roku. Będą doskonale współgrać z modowymi kompozycjami w tym roku. I to tak naprawdę jeden z ostatnich momentów, by się zdecydować na zmianę koloru, do czego zachęcam.

paznokcie jesień 2021

Malując paznokcie możemy zdecydować się nie tylko na malowanie na jeden kolor, zastosować abstrakcyjne zdobienia. Możemy także pozwolić sobie na różnego rodzaju wariacje – wykorzystując zbliżoną paletę barw i zbliżone odcienie.

paznokcie jesień

W modzie zawsze są różne odcienie czerwieni, które także mogą bardzo ciekawie współgrać z jesiennymi barwami ubiorów.

Burgundowe paznokcie z kolei zawsze mają otoczkę głębi i tajemniczości. Klasyczną czerwień w tym sezonie w zasadzie się pomijam decydując się na paznokcie w kolorze czerwonego ciemnego wina. Taka stylizacja jest zawsze pełna seksapilu i niewątpliwie przyciągnie uwagę. Co więcej, optycznie nieco wyszczupli dłonie, podkreślając elegancję i szyk. Świetnie prezentować się będzie na długich i średnich paznokciach.

Paznokcie na jesień – a może pastelowe?

Pastelowe paznokcie stoją nieco w kontraście do kolorów typowo jesiennych – brązowych i burgundowych. Sprawiają jednak, że będziemy ciepło przypominać sobie o leśnych miesiącach. Hitem mogą okazać się kolory żółci i zieleni.

paznokcie pastelowe jesień

Paznokcie te bardzo dobrze wyglądają w takiej kompozycji. Wciąż modne będą paznokcie w monokolorze. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by na pastelowych kolorach umieszczać miniwzorki. Z pewnością dodadzą uroku.

Zapraszam do mojego salonu. Chętnie pomogę w wyborze.